Інформація керівникам шкіл

              Доводимо до Вашого відома лист лист КПНЗ " Житомирський ОЦНТТУМ" ЖОР від 17.05.2018 № 3-324 "Про проведення Всеукраїнської літньої фізичної школи"

_________________________

          Доводимо до Вашого відома лист КПНЗ "Житомирський ОЦНТТУМ" ЖОР від 17.05.2018 р. № 3-323 " Про проведення Всеукраїнської літньої фізико-математичної школи для учнів 7-8 класів"

__________________________

            Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Закону "Про повну загальну середню освіту". Крім оновленого термінологічного апарату, який потрібно було привести у відповідність до нового базового Закону України «Про освіту», документ містить низку концептуальних змін. Зокрема, нові механізми доступності у здобутті повної загальної середньої освіти, формування мовного середовища, усунення дискримінації, створення умов для забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учнів тощо.

          Згідно з Законом України «Про освіту» в документі закріплюється трирівнева система загальної середньої освіти: початкова освіта має здобуватися упродовж 4 років, базова середня освіта - упродовж 5 років, а профільна - упродовж 3 років.

          До початкової школи зарахування дітей на конкурсних засадах забороняється,  натомість до старшої профільної школи - здійснюватиметься на підставі річного оцінювання результатів їх навчання та державної підсумкової атестації.

          У документі також чітко окреслено зміст державних стандартів та освітніх програм і зазначено, що «освітня програма державного та комунального закладу освіти не може реалізовуватися чи забезпечуватися (повністю або частково) за кошти батьків та/або учнів».

          Законопроект детально визначає питання фінансової і управлінської автономії закладів загальної середньої освіти. В документі передбачено нові підходи до обрання, призначення та звільнення директора школи, визначення повноважень органів самоврядування, зокрема й органів батьківського самоврядування.  

          До того ж у проекті, на відміну від чинного Закону України «Про загальну середню освіту», з’явилися нові терміни, як-от: «забезпечення якості повної загальної середньої освіти», «інституційний аудит», «академічна доброчесність», «асистент дитини з особливими освітніми потребами» та інші.

          Цей документ є результатом тривалої дискусії та напрацювань робочої групи, до складу якої були залучені представники всіх ключових груп стейкхолдерів - керівники органів управлінь освіти, директори шкіл та вчителі, незалежні експерти, представники громадських організацій та батьківська спільнота.

          Оскільки питання реформування освітньої галузі є суспільно важливим, а деякі норми запропонованого проекту - дискусійними, Міністерство освіти і науки України запрошує громадськість до активного обговорення документу і просить всі зауваження та пропозиції до нього надсилати до 1 червня 2018 року на електронну адресу   zakon@mon.gov.ua

_____________________  

          Доводимо до вашого відома, що 16 травня 2018 року в м. Житомирі відбудеться І Регіональний форум " Житомирщина -  територія можливостей", на якому буде презентовано досягнення Житомирської області у виробничій, технологічній, туристично-рекреаційній, культурній, безпековій сферах, а також проведено у процесі відкритого публічного діалогу в рамках тематичних панельних дискусій обговорення проблем та перспектив Житомирщини для формування стратегії, механізмів та інструментів розвитку регіону.

Детальна інформація та реєстрація для участі у Форумі за посиланням:  http://www.forum.znau.edu.ua/

_____________________

 З метою організації та проведення гри «Сокіл» («Джура») надсилаємо наказ УДЦТКУМ №15-А від 20.02.2018 р. і типові правила та умови проведення змагань і конкурсів шкільного, І (районного (міського), ІІ (обласного та Київського міського) і ІІІ (Всеукраїнського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

____________________

Доводимо до Вашого відома  лист Міністерства освіти і науки від 28.02.2018 року № 1/9-126 «Про методичні рекомендації, присвячені державним символам та атрибутам України».  Просимо довести методичні рекомендації до відома педагогічних працівників навчальних закладів.

Методичні рекомендації до 100-річчя затвердження тризуба гербом УНР, присвячені державним символам та атрибутам України

_____________________

Доводимо до Вашого відома лист Міністерства освіти і науки України  від 19.03.2018 р. № 1/9-161 для ознайомлення та керівництва в роботі.

_____________________

Доводимо до Вашого відома лист Міністерства освіти і науки України від 29.01.2018р. № 2.5.-216 «Про проведення благодійної акції». Просимо довести зміст даного листа до працівників та учнів ЗЗСО

_____________________

XI обласний конкурс дитячого малюнку " Кожному мила своя сторона - 2018"

Заявка на участь у конкурсі дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона -2018"

Положення про конкурс дитячого малюноку "Кожному мила своя сторона - 2018"

_____________________

Лист  Обласної ради Педагогічного товариства України

_____________________

Про проведення обласного семінару-практикуму для керівників гуртків декоративно- прикладної творчості

_____________________

Про проведення XII обласного фестивалю-конкурсу учнівської молоді "Великодні дзвони-2018"

_____________________

Про проведення Всеукраїнського фізичного  конкурсу  " Левеня"

______________________

Наказ від 23.01.2018р. № 22  "Про перенесення робочих днів у 2018 році"

______________________

Міжнародний  дитячо-юнацький  фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки»

______________________

Лист МОН " Щодо документів, які посвідчують особу"

______________________

Наказ № 27 від 08 .02.2018 " Про організацію гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти"

______________________

Про проведення Всеукраїнської акції " Годівничка"

_______________________

Про проведення Всеукраїнської акції " День зустрічі птахів"

________________________

Про заходи щодо профілактики та боротьби з грипом  та гострими респіраторними інфекціями. Пам'ятка для керівників закладів освіти.

_________________________

Наказ № 10 від 11.01.2018 "Про підвищення заробітної плати працівників"

__________________________

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків " Лелека-2018"

__________________________

VIII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

____________________

Проект СТАТУТУ (нова редакція) (оновлений)

____________________

ЗАЯВА про реєстрацію громадянина у системі надання послуг в електронній формі (Пенсійний фонд)

____________________

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції»

____________________

Семінар практичних психологів та соціальних педагогів відбудеться 30 листопада на базі Тхоринської ЗОШ. Відїзд від адміністрації в 09.00.

____________________

Про проведення конкурсу для обдарованої молоді

____________________

Про організацію навчання за екстернатною формою у 2017/2018 навчальному році

____________________

Міжнародний конкурс для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України та української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»

____________________

Про проведення V обласного конкурсу «Літературна майстерня»

____________________

"Енергоефективні школи:нова генерація"

____________________

Увага абітурієнтам!!! Безкоштовна освіта у Словаччині

____________________

9 листопада – День української писемності та мови

____________________

Управління освіти і науки облдержадміністрації на виконання листа заступника Глави Адміністрації Президента України  від 11.10.2017 року № 43-01/678 щодо 80-тих роковин початку Великого терору-масових політичних репресій 1937-1938 років просить забезпечити у загальноосвітніх навчальних закладах виконання наступних заходів:

-         взяти участь у перших числах місяця (1-4 листопада) у меморіальних заходах за участю керівництва органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості;

-         організувати проведення тематичної інформаційно-освітньої кампанії.

 

При цьому надсилаємо історичну довідку про «Великий терор», підготовлений Українським інститутом національної пам’яті.

Про проведену роботу просимо інформувати відділ освіти  протягом 2017-2018 років щоквартально (кожного 1 числа початку нового кварталу).

Інформація

_____________________

На виконання  доручення голови облдержадміністрації І.П.Гундича за результатами зустрічі з Президентом України П.О.Порошенка під час засідання Ради Регіонального розвитку  щодо наявного підключення навчальних закладів до мережі Інтернет у сільській місцевості просимо надати інформацію по кожному навчальному закладу управлінню освіти і науки облдержадміністрації для узагальнення та подальшого інформування згідно форми, що додається.

Форма

____________________

5 листопада 2017 року з 10.00 год. до 17.00 год. у Житомирському державному технологічному університеті проходитиме фестиваль науки і техніки «SpaceTeachFest» приурочений 20-ій річниці польоту першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка.

В межах заходу заплановано проведення круглого столу «ЗНО та Вступ- 2018».

Також будуть представлені захопливі локації, серед яких: авіа-тренажер, вело-ракета, цифровий планетарій, VR-окуляри та багато інших цікавинок.

____________________

Запрошення взяти участь у роботі Регіонального історико-лінгвістичного форуму молодих науковців Житомирщини

____________________

Творчий конкурс робіт, приуроченому Дню української писемності й мови

____________________

Про проведення обласного інтелектуально-літературного конкурсу «Крізь терни до зірок»

____________________

Про проведення «Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах Овруцького району» на тему «Навчаємось жити безпечно!» (наказ)

Постанова про проведення обласного місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності

____________________

Конкурс "Кращий юний краєзнавець"

____________________

ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко

____________________

Обласна етнолого-краєзнавча експедиція учнівської молоді «Чуття єдиної родини»

____________________

День захисника України

_____________________

До уваги практичних психологів та соціальних педагогів району!

Запрошуємо 17.10.2017 взяти участь в навчальному тренінгу "Психологічний супровід дитини в умовах інклюзивної освіти". Місце проведення: НВК "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка - ЗОШ І ступеня". Реєстрація учсників з 9,00 до 9.45. Початок роботи о 10.00. Явка всіх обов'зкова!

_____________________

Про організацію фізкультурно-оздоровчих занять з учнями, віднесеними за станом здоровя до спеціальної медичної групи в 2017-2018 навчальному році

_____________________

Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року

_____________________

Про проведення благодійної акції "Назустріч мрії"

_____________________

Важливо!!! Про організацію інклюзивного навчання в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району

_____________________

Увага!!! Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу

_____________________

Передплатна кампанія на педагогічну пресу (Видавнича група "Основа")

_____________________

І онлайновий етап Національного чемпіонату Прангліміне –змагань з  усного математичного рахунку

_____________________

Про проведення обласного етапу Всеукраїнської акції «День натураліста»

_____________________

Відповідно до Плану обласних масових заходів з дослідницько-експериментального напряму на базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради в листопаді 2017 року планується проведення осінньої школи Житомирського територіального відділення Малої академії наук України.

Просимо рекомендувати до навчання в очній осінній школі Житомирського територіального відділення Малої академії наук України учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які планують брати участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті Малої академії наук відповідно до наукових відділень за базовими дисциплінами (форма додається). Рекомендації необхідно надіслати до 02 жовтня 2017 року  на електронну адресу:ovruch16@ukr.net(з поміткою «Осіння школа МАН»).

Звертаємо Вашу увагу, що:

-      термін навчання у школі – 3 дні;

-      витрати на проживання та харчування здійснюються за рахунок організації, що відряджає;

-      орієнтовна вартість проживанняза добу як для учнів, так і керівників делегацій (супроводжуючих) – 50 грн.;

-      учасники заходу безкоштовним харчуванням забезпечуватися не будуть.

Форма заявки

___________________

Увага! Нова електронна адреса ЦДЮТ: ovruchcdut@ukr.net

___________________

книги ТОВ “ВИДАВНИЦТВО “МАМИНЕ СОНЕЧКО”

___________________

«Про здійснення шефства над військовими частинами Збройних сил України»

___________________

«Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року»

___________________

Щодо конкурсу на участь у навчанні з підвищення кваліфікації за програмою "Специфіка соціальної роботи з підлітками та молоддю вразливих категорій населення з врахуванням гендерно чутливого підходу, за участю мультидисциплінарних команд"

___________________

Про проведення Всеукраїнської школи-семінару "Спектроскопія молекул та кристалів"

___________________

Щодо впровадження в навчально-виховний процес проекту "Альфа"

Проект

___________________

Про набір слухачів у Всеукраїнські наукові профільні школи Малої академії наук України

___________________

Освітня платформа "Вчи.ком.юа"

___________________

Про покращення медичного профілактичного огляду дітей школярів та дітей дошкільного віку в 2017/2018 н.р.

___________________

Про проведення уроку "Я обираю здорові звички"

___________________

Волонтерська акція "Біологія - наука майбутнього"

___________________

Про проведення обласних етапів Всеукраїнських  заочних конкурсів та акцій

___________________

Про увільнення педпрацівників шкіл району на навчальні збори (наказ)

___________________

Увага!!! 13.09.2017. відбудеться засідання методичної комісії керівників шкільних методичних комісій класних керівників на базі Овруцької ЗОШ № 1 о 10,00

___________________

Про проведення  відбіркового етапу Всеукраїнського літературного конкурсу серед дітей на протипожежну тематику «Не жартуй з вогнем»

Умови конкурсу

____________________

Графік прийому тарифікаційних списків педпрацівників загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2018

____________________

Про проведення  профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму „Увага! Діти на дорозі!”.

Інформація щодо проведення конкурсу

____________________

Методичні рекомендації щодо проведення у 2017/2018 навчальному році ДНЯ ЗНАНЬ 

____________________

Про перевірку стану готовності навчальних закладів району до початку нового 2017-2018 навчального року

АКТ ПЕРЕВІРКИ  СТАНУ  ГОТОВНОСТІ  НАВЧАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ ДО  2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО  РОКУ

Додатки до розпорядження "Про перевірку стану готовності навчальних закладів району до початку нового 2017-2018 навчального року" (Склад комісії, Графік перевірки стану готовності)

____________________

Інформація "Про визнання такими, що втратили чинність, Державні санітарні правила та норми "Влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладх та режим учнів на персональних комп'ютерах" ДСанПіН 5.5.6.009-98

____________________

УВАГА!!! Засідання методичної комісії заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів у зв'язку з виробничою необхідністю переноситься з 29.08.2017 на 23.08.2017. Місце проведення - ЦДЮТ. Час проведення засідання педагогів-організаторів - 10.00, заступників з виховної роботи - 12.00.

____________________

Методичні рекомендації па предметах на 2017/2018 н.р.

____________________

План проведення засідань районних методичних комісій серпень 2017 р.

_____________________

Графік проведення засідань  районних методичних комісій для педагогічних працівників навчальних закладів Овруцького району

_____________________

Орієнтовний графік проведення районних методичних заходів для педагогічних працівників навчальних закладів Овруцького району на 2017/2018 н.р.

_____________________

Конкурс "Нобелівська премія для освітян"

_____________________

Обговорення проектів програм для старшої школи

_____________________

Про проведення Х міжнародної науково-практичної конференції "Обдаровані діти-інтелектуальний потенціал держави"

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

_____________________

Про проведення Всеукраїнського хакатону для учнів МАН

Заявка

Інформація

_____________________

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до п.8.7, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 18.02.2008 року № 94 (із змінами і доповненнями) звільнити переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад від  державної підсумкової атестації з предметів, з яких вони стали переможцями (у відповідних випускних класах). У додаток  до свідоцтва про базову загальну середню освіту або атестат про повну загальну освіту виставити річний та атестаційний бали з цих предметів – 12 балів.

_____________________

УМОВИ проведення районних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - «Джура – Прикордонник - 2017»

Протоколи

_____________________

Лист благодійного фонду «Європейський міст»

_____________________

Житомирський державний університет імені Івана Франка, інститут філології та журналістики запрошують учнів 11 класів вашого району до участі у безкоштовному тренувальному тестуванні з іноземної мови (англійська, російська), яке відбудеться 29 квітня 2017 року.

_____________________

Про проведення виїзного семінару вчителів фізики та інформатики

_____________________

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»

_____________________

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»

_____________________

Про проведення Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»

_____________________

Про визначення округів та базових населених пунктів, у яких будуть створені в 2017 році пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Житомирській області

_____________________

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

_____________________

Про запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі

_____________________

31 річниця Чорнобильської катастрофи

_____________________

«Про проведення районного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Кришталеві нотки» в напрямку «Естрадний спів»

_____________________

Тиждень правових знань «Закон у моєму житті»

_____________________

Про закінчення 2016-2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у загальноосвітніх навчальних закладах району

_____________________

Про завершення опалювального сезону 2016-2017 років у навчальних закладах району 

_____________________

Про організацію літніх мовних таборів влітку 2017 року

_____________________

Про сприяння в обстеженні навчальних закладів Овруцького району щодо наявності вибухонебезпечних предметів та  проведення занять з вибухобезпеки.

_____________________

Про проведення 10 районного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

______________________

Календар юридичних у 2017 році
(святкових дат)

_____________________

V З’їзд творчої молоді Житомирщини  під гаслом «Обдарована молодь – майбутнє України»

_____________________

13-та учнівсько-студентська науково-практична конференція «Наш рідний край: історія і сьогодення»

_____________________

Про проведення ІІІ районного фестивалю-конкурсу читців художнього слова

______________________

Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів району

Форма 1

Форма 2

______________________

Про проведення місячника Цивільного Захисту у навчальних закладах району

______________________

Результати районного конкурсу на краще володіння персональним компютером.

______________________

Про проведення районного інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами

Заявка на участь у конкурсі

______________________

Екстернат: алгоритм дій нормативно-правова база

______________________

Про затвердження Плану заходів щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на 2017 рік.

______________________

Про проведення відбіркового етапу Всеукраїнської конференції-конкурсу науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»

______________________

Науково-освітні заходи та профорієнтаційні проекти НАУ

______________________

Про проведення ХІV обласного інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами

Щодо організаційних питань звертатися до Кирдан А.Н.

______________________

П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

______________________

Про підсумки атестаційної експертизи Сирницької загальноосвітньої шкли І-ІІ ступенів Овруцького району Житомирської області

Лист 1

Лист 2

______________________

Про проведення районногоетапу Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної  просвіти «Земля – наш спільний дім»

______________________

Х обласний конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона" (березень - квітень)

Лист 1

Лист 2

_______________________

Про проведення вебінарів до Дня безпечного Інтернету

_______________________

Акція "Сильні духом"

_______________________

План заходів з підготовки та відзначення 135-річчя від дня народження Івана Огієнка

Забезпечити проведення:

1) Тематичних конференцій, засідань за круглим столом, інших заходів, присвячених 135-й річниці від дня народження Івана Огієнка.

2) Виставок, краєзнавчих годин, бібілографічних оглядів, літературних читань, присвячених життєвому і творчому шляху видатного державного, релігійного і громадського діяча, всесвітньовідомого вченого, перекладача Івана Огієнка.

Інформувати відділ освіти до 30.01.2017

________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» у 2016-2017 н.р       

________________________

Про проведення обласного етапу Х Міжнародного екологічного конкурсу

________________________

Конкурс "Охорона праці очима дітей"

________________________

Управління освіти і науки доводить до відома лист УДСНС України у Житомирській області від 29.120.2016 р. № 01-9/7134  щодо стану пожежної безпеки в області (додається)

Лист 1

Лист 2

_________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу-гранту «Проект куточка живої природи Фельдман  Еко-парка»

_________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 

_________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників       

_________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «10х10» у 2017 році

_________________________

VІІ Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Лист КПНЗ «Обласний центр НТТУМ»

Лист МОН

__________________________

Обговорення назв

__________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

(вікова категорія від 16 до 23 років включно)  

__________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» - 2016

__________________________

Про організацію ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»

__________________________

Про затвердження Плану заходів відділу освіти Овруцької райдержадміністрації щодо протидії  торгівлі людьми на період до 2020 року

__________________________

Про проведення Всеукраїнського тижня права в навчальних закладах району

__________________________

Увага!!! Директорам шкіл! Подати у відділ освіти до 25.11.2016 замовлення на похвальні листи та похвальні грамоти

Відповідальний Ващук Є.О.

__________________________

Надсилаємо для керівництва та використання у роботі лист Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Лист1

Лист 2

Лист 3

_________________________

Графік семінарів 2016/2017 н.р.

_________________________