МАН

2017/2018

Про проведення школи громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін»

Терміни проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН

Підсумки проведення конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт

(2017-2018 н.р.)

Відділення хімії, біології та аграрних наук

 

 

 

Відділення історії, філософії та суспільствазнавства

Відділення мовознавства англійська мова

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

І.Відділення  літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Українська література

Невмержицька Вікторія Миколаївна

 

 

 

ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІст. №1»

 

11-Б

 

 

 

 

Дрозд Ніна Харитонівна, вчитель української мови та літератури

 

 Світова література

Євдокименко Катерина

Андріївна

 

ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІст. №1»

 

 

10

 

 

Ковальчук Ольга Олексіївна, вчитель зарубіжної літератури

 

Фольклористика

Мошківська Лизавета Сергіївна

Бігунська ЗОШ І-ІІІ ст

 

 

 

9

Воробей Галина Адамівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури

Мистецтвознавство

Кабаченко Крістіна

Сергіївна

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст.  №3

11

Рогот Тетяна Леонідівна, вчитель образотворчого мистецтва

 Літературна творчість

Ляшенко Анна Валентинівна

Бігунська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

11

Калюк Любов Антонівна,української мови та літератури

 

ІІВідділення мовознавства

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

 Українська мова

Шваб

Максим Ігорович

 

 

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4

11-Б

 

 

Поліщук Тетяна Олексіївна, вчитель української мови та літератури

 

Російська мова

Жук  Анастасія Валеріївна        

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. №3

10

Полюхович Лідія Володимирівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури

 Англійська мова

Давидюк Аліна Олександрівна

 

 

 

НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка – ЗОШ І ст.»

 

10-В

Невмержицька Світлана Олександрівна, вчитель англійської мови

ІІІ. Філософії та cуспільствознавства

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Соціологія

Яценко Юлія Григорівна

ОНЗ «Словечанська ЗОШ І-ІІІ ст.»

11

Мельниченко Лілія Миколаївна, вчитель історії та правознавства

 Правознавство

Олехнович Діана Олександрівна

ОНЗ «Словечанська ЗОШ І-ІІІ ст.»

10

Кусьо Лариса Олександрівна, вчитель історії та правознавства

Педагогіка

              

Вознюк Богдан Валерійович

  Покалівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

Карпишина Ірина Петрівна, вчитель української мови та літератури

Журналістика

Котюк Артем

Сергійович

 Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. №3

 

 

11

 

 

Басюк Марія Прохорівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури

 

 

IV.Відділення  історії

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

1. Історія України

Федоренко Євгенія Ігорівна

 

 

 НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка – ЗОШ І ст.»

11-А

Гаращук Світлана Володимирівна, вчитель історії та правознавства

3. Історичне краєзнавство

Єфіменко Валентина Сергіївна

НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка – ЗОШ І ст.»

 

 

9-Б

 

Грищенко Галина Анатоліївна, вчитель історії та  правознавства

4. Етнологія

Купрейчук Карина  Віталіївна

 ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІст. №1»

9-В

Рабуш Оксана Михайлівна, вчитель історії

5. Всесвітня історія

Куліш Ярослава Василівна

ОНЗ Словечанська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

11

 

 

 

 

Невмержицька Людмила Василівна, вчитель історії та правознавства

V. Відділення наук про Землю

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Географія та ландшафтознавство

Конончук Олена Василівна

 ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІст. №1»

11-Б

Шумейко Галина Іванівна, вчитель географії

VІ. Відділення технічних наук

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Науково-технічна творчість та винахідництво

Кожан Віктор Васильович

Бігунська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

Хилевич Анатолій Петрович вчитель трудового навчання

Технологічні процеси та перспективні технології

Соботюк

Ярослав

Юрійович

Шоломківська ЗОШ І – ІІІ ст.

10

Лавринович Тетяна Миколаївна вчитель фізики, математики та інформатики

VIІІ. Відділення математики

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Математика

Галак Аліна

Ігорівна   

 

ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІст. №1»

 

10

 

Кононович Лариса Миколаївна, вчитель математики

 

 Прикладна математика

Мошківська Анастасія Олександрівна

 

 

НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка – ЗОШ І ст.»

 

 

11-А

 

 

Цалко Жанна Євгеніївна, вчитель математики

IX.Відділення  фізики і астрономії

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Теоретична фізика

Литвин Сергій Ігорович

ОНЗ «Словечанська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Левицька Ольга Іванівна, вчитель фізики

 

Експериментальна фізика

Грищук Інна Петрівна

ОНЗ «Словечанська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

11

 

 

 

 

Левицька Ольга Іванівна, вчитель фізики

 

Астрономія та астрофізика

Марущак

Ірина

Володимирівна

Шоломківська ЗОШ І – ІІІ ст

11

Лавринович Тетяна Миколаївна вчитель фізики, математики та інформатики

X. Відділення економіки

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

 Мікроекономіка та макроекономіка

Мошківська Анастасія Олександрівна

НВК «Овруцька гімназія ім.Малишка – ЗОШ І ст.»

11-А

Бурман Марія Анатоліївна, вчитель економіки

XI. Відділення хімії та біології

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

 Загальна біологія

Писклинець Ірина Віталіївна

Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст

 

10

Мазур Олена Василівна, вчитель біології

Біологія людини

Верповська Ірина Миколаївна

Можарівська ЗОШ І-ІІІ ст

10

Левківська Надія Іванівна,вчитель біології

 Зоологія, ботаніка

Войтович Каріна Вікторівна

Норинська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

Мороз Галина Миколаївна, вчитель біології

 Медицина

Бурмистрова Аліна Віталіївна

 

 ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

 

9-В

 

 

 

 

Зубейко Марія Олексіївна, вчитель охорони здоров’я

 

 

 

 Валеологія

Павлущенко Ольга Вікторівна        

ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІст. №1»

9-А

Татаринова Катерина Іванівна, вчитель біології

 

Психологія

Каращук Вікторія

Віталіївна

 

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст.. №3

 

10

 

 Мельникова Наталія Борисівна, соціальний педагог

 

Хімія

Ковальчук Поліна Олександрівна

 ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІст. №1»

9- Б

Медведчук Тетяна Валеріївна, вчитель хімії

ХІI. Відділення екології та аграрних наук

Секція

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

1. Екологія

Герасимчук Каріна Юріївна   

Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ст.

11

 

 

Хоменко Іван Сергійович, вчитель екології

2. Охорона довкілля та раціональне природокористування

Мельниченко Катерина Миколаївна

ОНЗ «Словечанська ЗОШ І-ІІІ ст.»

11

Стоцька Людмила Василівна, вчитель біології та основ здоровя

4. Ветеринарія та зоотехнія

Лавринович Наталія Сергіївна

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. №3

10

Чернюк Наталія

Юрїївна, педагог-організатор

 

________________________________________________

СКЛАД ЖУРІ

І етапу Всеукраїнського - конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членівМАН Овруцькогорайонного наукового товариства школярів

на 2017 – 2018 навчальний рік

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

(українська література; світова література;  російська література;фольклористика; мистецтвознавство; літературна творчість);

Відділення мовознавства (українська мова; російська мова)

Відділення філософії та суспільствознавства(журналістика)

1.Гуз Людмила Василівна - методист районного ІМЦ

2.Андросович Марія Адамівна– вчитель української  мови та літератури Овруцької ЗОШ І-ІІІ ст. №3

3.Башинська Ніна Василівна – вчитель зарубіжної літератури та російської мови Овруцької ЗОШ І-ІІІ ст. №4

4.Лукашевич Ольга Михайлівна– вчитель української  мови та літератури Шоломківської ЗОШ І-ІІІ ст..

5.Лукіша Ольга Петрівна– вчитель української мови та літератури ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-Ш ст. № 1»

6. Сергійчук Надія Йосипівна – вчитель зарубіжної  літератури та російської мови НВК «Овруцька гімназія ім.. Малишка  ЗОШ І ступеня»

7.Гримашевич Ольга Володимирівна – вчитель української мови та літератури  Покалівської  ЗОШ І-Ш ст.

Відділення мовознавства

 (англійська мова; німецька мова;)

 1.Гуденко Валентина Борисівна – методист районного ІМЦ

2. Артемчук Валентина Герасимівна - вчитель англійської мови Першотравневої ЗОШ І-Ш ст.

 3.Зварич Тетяна Миколаївна - вчитель англійської та німецької мови  Овруцької ЗОШ І-Ш ст. № 4

4. Охрімчук Оксана Миколаївна– вчитель англійської  мови  Нововелідницької  ЗОШ І-Ш ст.

5. Охрімчук Наталія Трохимівна - вчитель англійської та німецької мови  Кирданівської ЗОШ І-Ш ст.

 

Відділення філософії та суспільствознавства

 (філософія; соціологія;  правознавство;  теологія, релігієзнавство та історія релігії; педагогіка)

Відділення історії

(історія України; археологія; історичне краєзнавство; етнологія; всесвітня історія)

Відділення наук про Землю

(географія та ландшафтознавство; геологія, геохімія та мінералогія; гідрологія)

Відділення економіки

(економічна теорія та історія економічної думки; мікроекономіка та макроекономіка; фінанси, грошовий обіг і кредит)

1. Гуз Василь Миколайович- методист районного ІМЦ

2. Бондарчук Юрій Володимирович  – вчитель історії ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-Ш ст. № 1»

3. Мазур Артем Вікторович – вчитель історії та права НВК «Овруцька гімназіяім. Малишка - ЗОШ І ступеня»

4. Слюсарчук  Олена Володимирівна – вчитель історії Овруцької  ЗОШ І-Ш ст. № 3

5. Шваб Василь Володимирович – вчитель історії Овруцької ЗОШ І-Ш ст. № 4

6. Левківська Людмила Миколаївна – вчитель географії та економіки Кирданівської  ЗОШ І-Ш ст

7. Папенко Наталя  Анатоліївна – вчитель географії та економіки Овруцької ЗОШ І-Ш ст. № 4

Відділення технічних наук

(технологічні процеси та перспективні технології; електроніка та приладобудування; матеріалознавство; авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка; інформаційно – телекомунікаційні системи та технології; екологічно безпечні технології та ресурсозбереження; науково – технічна творчість та винахідництво)

Відділення комп’ютерних наук

( ком’ютерні системи та мережі; безпека інформаційних та телекомунікаційних систем; технології програмування; інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту; Інтернет – технології та WEB дизайн; мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми);

Відділення математики

(математика; прикладна математика; математичне моделювання);

Відділення фізики і астрономії

(теоретична фізика; експериментальна фізика; астрономія та астрофізика; агрофізика та космічні дослідження)

1. Кирдан Альфіра Назимівна – провідний спеціаліст відділу освіти

2.Кобилинський Володимир Іванович – вчитель інформатикиНВК «Овруцька гімназіяім.. Малишка  ЗОШ І ступеня»

3.Войтович Надія Адамівна – вчитель фізики Ігнатпільської ЗОШ І-Ш ст.

5.Редчиць Олена Вікторівна– вчитель математики Овруцької ЗОШ І-Ш ст. № 4

6. Мельников Геннадій Інокентійович– вчитель математики Першотравневої ЗОШ І-Ш ст.

Відділення хімії та біології

(загальна біологія; біологія людини; зоологія, ботаніка; медицина; валеологія; психологія; хімія);

Відділення екології та аграрних наук

(екологія; охорона довкілля та раціональне природокористування; агрономія; ветеринарія та зоологія; лісознавство; селекція та генетика)

1. Соботюк Луіза Іванівна – методист районного ІМЦ

2. Антонюк Надія Петрівна– вчитель біології Овруцької ЗОШ І - Ш ст. № 4

3. Мошківська Людмила Олексіївна – вчитель біології ОНЗ «Овруцька ЗОШ І - Ш ст. № 1»

4. Зубрійчук Ольга Михайлівна – вчитель біології Невгодівської ЗОШ І-П ст.

5..Невмержицька Людмила Василівна – вчитель хімії НВК «Овруцька гімназіяім.. Малишка  ЗОШ І ступеня»

6.Коронська Інна Анатоліївна – практичний психолог Великофоснянської ЗОШ І-ІІІ ст..

7. Шалига Микола Петрович – вчитель хімії та біології Кирданівської ЗОШ І-Ш ст.

Конкурс - захист відбудеться на базі Центру дитячої та юнацької творчості

 

 

Відділення

Заочне

 оцінювання

робіт

 

 

 

 

 

Захист робіт

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (українська література; світова література;  російська література; фольклористика; мистецтвознавство; літературна творчість);

Мовознавства (українська мова; російська мова);

Філософії та суспільствознавства (журналістика)

 

 

 

 

05 грудня

2017 року

 

 

06 грудня

 2017року

 

09.00

Мовознавства ( англійська мова; німецька мова)

06 грудня

2017 року

 

13.00

06 грудня

2017 року

 

14.00

Філософії та суспільствознавства (філософія; соціологія;  правознавство;  теологія, релігієзнавство та історія релігії; педагогіка) ;

Історії (історія України; археологія; історичне краєзнавство; етнологія; всесвітня історія);

 Наук про Землю (географія та ландшафтознавство; геологія, геохімія та мінералогія; гідрологія)

Економіки (економічна теорія та історія економічної думки; мікроекономіка та макроекономіка; фінанси, грошовий обіг і кредит)

 

 

 

05 грудня

2017 року

 

 

07 грудня

2017 року

 

10.00

Технічних наук (технологічні процеси та перспективні технології; електроніка та приладобудування; матеріалознавство; авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка; інформаційно – телекомунікаційні системи та технології; екологічно безпечні технології та ресурсозбереження; науково – технічна творчість та винахідництво) Комп’ютерних наук( ком’ютерні системи та мережі; безпека інформаційних та телекомунікаційних систем; технології програмування; інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту; Інтернет – технології та WEB дизайн; мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми); Математики (математика; прикладна математика; математичне моделювання); Фізики і астрономії (теоретична фізика; експериментальна фізика; астрономія та астрофізика; агрофізика та космічні дослідження)

 

 

 

 

 

05 грудня

2017 року

 

09.00

 

 

 

 

05 грудня

2017 року

 

10.00

 

Хімії та біології (загальна біологія; біологія людини; зоологія, ботаніка; медицина; валеологія; психологія; хімія); Екології та аграрних наук (екологія; охорона довкілля та раціональне природокористування; агрономія; ветеринарія та зоологія; лісознавство; селекція та генетика)

 

 

 

07  грудня

2017 року

 

 

08 грудня

2017 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


До уваги керівників шкіл!!!

Заявку на конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН подати до 23.11.2017 в паперовому та електронному варіанті на електронну адресу ovruch16@ukr.net.

Районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН відбудеться з 04.12.2017 по 08.12.2007. Детальніше див. в наказі.

_____________________________

2016-2017

Увага!!!

Доводимо до відома, що на виконання наказу управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 12.01.2017 № 6 «Про проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення МАН України» буде проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення МАН України у наукових відділеннях:

 

09-10 лютого – наук про Землю, хімії та біології

13-14 лютого – технічних наук, фізики і астрономії, комп’ютерних наук,  математики, економіки

16-17 лютого –  літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

20-21 лютого –  мовознавства,  екології та аграрних наук

22-23 лютого –  філософії та суспільствознавства, історії

 

Заїзд та реєстрація учасників – перший день заходу (09, 13, 16, 20 та 22 лютого 2017 року) до 10.30 год. за адресою: м. Житомир, вул. Якіра, 20, КПНЗ «Обласний центр НТТУМ».

Наголошуємо, що технічні засоби для демонстрації робіт забезпечуються відряджаючою організацією самостійно.

Орієнтована програма заходу та вимоги до документації додаються.


Програма проведення

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення

Малої академії наук України

 

Перший день конкурсу-захисту

 

                            09.00-10.30 – Заїзд, реєстрація та поселення учасників

10.30-11.00 – Підготовка до написання контрольних робіт: розміщення учасників в   аудиторіях та отримання контрольних завдань з базових дисциплін

                          11.00-14.00 – Виконання контрольних завдань з базових дисциплін

                           11.30-12.00 – Нарада з керівниками делегацій

                           12.30-14.00 – Психологічний лекторій для керівників делегацій

14.00           – Оприлюднення розв'язків завдань з оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін

14.30-15.00 – Ознайомлення з попередніми результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, прийом апеляцій

15.00           – Оприлюднення протоколу результатів оцінки науково-дослідницьких робіт

                          15.30-16.00 – Відвідування виставок ЖОЦНТТУМ

                          16.00-22.00 – Підготовка учасників до захисту науково-дослідницьких робіт

Другий день конкурсу-захисту

09.00-09.30 – Ознайомлення з попередніми результатами виконаних контрольних завдань з базових дисциплін, прийом апеляцій

09.30           – Оприлюднення протоколу результатів оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін

                          10.00-17.00 – захист науково-дослідницьких робіт

17.00-17.30 – Ознайомлення з попередніми результатами оцінки захисту науково-дослідницьких робіт

17.30           – Оприлюднення протоколу результатів оцінювання захисту науково-дослідницьких робіт

 

Вимоги до документації

учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення

Малої академії наук України

Відповідно до п. 3.11 Умов проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення Малої академії наук України, зареєстрованих в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 02.02.2012 за № 3/1186 та затверджених наказом управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації 10.01.2012 № 13 керівник делегації під час реєстрації надає наступну документацію:

–        копію наказу відділу (управління) освіти або філії «Про направлення та склад делегації для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення МАН України»;

–        посвідчення кандидата або дійсного члена Малої академії наук (при його наявності) на кожного учасника;

–        копію ідентифікаційного коду кожного учасника (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті) (за наявності);

–        паспорти (для учасників віком до 16 років – свідоцтва про народження) членів делегацій;

–        учнівські квитки або довідки з фотографіями, завірені печаткою і підписом директора закладу освіти;

–        медичну довідку про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими.

 

Керівник делегації забезпечує:

-        ознайомлення членів делегації з даними Умовами;

-        своєчасне оформлення необхідних документів;

-        прибуття учнів на конкурс-захист i повернення їх до місця проживання;

-        необхідну морально-психологічну підтримку i допомогу;

-        дотримання членами делегації Умов;

-        безпеку життя і здоров’я учасників в дорозі та під час проведення конкурсу-захисту;

-        захист прав та інтересів учнів.

 

_________________________________________________

До уваги переможців 1-го етапу конкурсу та їхніх педагогічних керівників

 

Підсумки проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

 

Переможці по відділеннях

Відділення наук про Землю

Секція

Базова

дисц.

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Географія та ландшафтознавство

Географія

Зубрійчук Наталія Олександрівна

Бондарівська ЗОШ

9

Бокиєвець Віталій Андрійович, вчитель географії

Відділення історії

Секція

Базова

дисц.

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Історичне краєзнавство

Історія України

Никончук Наталія Сергіївна

Словечанська ЗОШ

10

Невмержицька Людмила Василівна, вчитель історії та правознавства

Етнологія

Історія України

Хилевич Марія Анатоліївна

Листвинська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

Завадська Іллона Володимирівна, вчитель української мови

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція

Базова

дисц.

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

 Правознавство

Історія України

Яценко Юлія Григорівна

Словечанська ЗОШ

10

Мельниченко Лілія Миколаївна, вчитель історії та правознавства

 

Педагогіка

           

Українська мова та література

Залізко Олена Олександрівна

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст.№1

10-Б

Тиченок Ольга Олександрівна, соціальний педагог

Відділення мовознавства

Секція

Базова

дисц.

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Українська мова Українська мова та література Корсун Володимир Іванович Покалівська ЗОШ 11 Давидюк Юлія Вікторівна, вчитель англійської мови та художньої культури
Російська мова Російська мова Шмаюн Софія Володимирівна Тхоринська ЗОШ 10 Казмірчук Юлія Федорівна, вчитель зарубіжної літератури та російської мови

Англійська мова

 

Англійська мова

 

Бортник Вікторія Вячеславівна

 

НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка-ЗОШ І ст.»

11-Б

 

Лучинська Ольга Миколаївна, вчитель англійської мови

 

 

Відділення фізики

Секція

Базова

дисц.

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

 Експериментальна фізика

Фізика

Ткачук Наталія Ігорівна

Великофоснянська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

Дуб Олена Володимирівна

 

 

Відділення математики

Секція

Базова

дисц.

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Математика

Математика

Невмержицька Ангеліна Олександрівна

Овруцька ЗОШ І-ІІІст.№4

9-Б

Редчиць Олена Вікторівна, вчитель математики

 Математичне моделювання

Математика

 

 

Білокінь Оксана Сергіївна

Піщаницька ЗОШ

8

Невмержицька Ганна Миколаївна, вчитель математики

 

 

 

Відділення інформатики

Секція

Базова

дисц.

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

 Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

Шимчук Тимофій Валентинович

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст.№4

11-А

Тонкошкура Людмила Михайлівна, вчитель інформатики

 

Відділення хімії та біології

Секція

Базова

дисц.

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Біологія людини

Біологія, хімія

(за вибором)

Левківський Дмитро Миколайович

 

Можарівська ЗОШ

 

10

 

Левківська Надія Іванівна, вчитель біології

 

 Зоологія, ботаніка

Біологія, хімія

(за вибором)

Федоренко Євгенія Ігорівна

. НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка-ЗОШ І ст.»

10-А

Закусило Алла Анатоліївна, вчитель біологіі та хімії

 Медицина

 

 

 

 

 

 

 

Біологія, хімія, фізика

(за вибором)

 

 

Сергійчук Дар’я Олександрівна

 

 

 

 

 

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст.№1

 

 

 

 

11-А

 

 

 

 

 

 

 

 

Мошківська Людмила Олексіївна, вчитель біології

 

 

 

 

 

 Валеологія

Біологія, хімія (за вибором)

Мельниченко Катерина Миколаївна

 

 

Словечанська ЗОШ

 

 

10

 

 

 

Стоцька Людмила Василівна, вчитель біології та основ здоров’я

 

Психологія

Біологія, історія України (за вибором)

Рушелюк Крістіна Сергіївна

 

 

 

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст.№3

 

 

 

9

 

 

 

 

 

Рушелюк Оксана Іванівна, практичний психолог

 

 

Хімія

Хімія

Бортник Вікторія Вячеславівна

НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка-ЗОШ І ст.»

11-Б

Невмержицька Людмила Василівна, вчитель хімії

Відділення екології та аграрних наук

Секція

Базова

дисц.

Тема роботи

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Екологія

Біологія, хімія, українська мова (за вибором)

Флора болота Смичай Овруцького району9

Зоріна Віталіна Віталіївна

Норинська ЗОШ

9

Мороз Галина Миколаївна, вчитель біології

Ветеринарія та зоотехнія

Біологія, хімія

(за вибором)

Методи вирішення проблеми безпритульності тварин

Бондарчук Марія Володимирівна

 

НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка-ЗОШ І ст.»

 

11-Б

 

Цибулько Євгенія Вікторівна, вчитель основ здоров’я та екології

 

 

 

Секція

Базова

дисц.

П.І.П.

учня

Школа

Клас

П.І.П.

керівника

Українська література

Українська мова та література

Пащенко Катерина Володимирівна

НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка-ЗОШ І ст.»

11-Б

Гуненко Наталія Анатоліївна, вчитель української мови та літератури

 Світова література

Українська мова та література, світова література (за вибором)

Козак Ірина Анатоліївна

 

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст.№1

11-Б

Степанченко Тетяна Борисівна, вчитель зарубіжної літератури

Російська література

Російська мова, світова література (за вибором)

Гаєвська

Олеся Валеріївна

НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка-ЗОШ І ст.»

 

 

 

 

11-А

Корженко Ірина Миколаївна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури

Фольклористика

Українська мова та література

Стоцька Дарина Валентинівна

 

 

 

Бігунська ЗОШ

 

 

 

9

 

 

 

 

Мазур Лідія Адамівна, вчитель української мови

Мистецтвознавство

Українська мова та література

Кирейчук Тетяна Вікторівна

 

 

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст№3

 

11

 

 

 

 

Басюк Марія Прохорівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури

 Літературна творчість

Українська мова та література

Жуковська Ярина Олегівна

Можарівська  ЗОШ

11

Содолинська Людмила Володимирівна, вчитель української мови та літератури;

Жуковська Любов Іванівна, вчитель зарубіжної літератури

 

Важлива інформація щодо проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Овруцького районного наукового товариства школярів

МАН - 2016-2017 (наказ)

_______________________________________

2015-2016

Змінилися терміни проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення Малої академії наук України

Наук про Землю

15-16 лютого

Хімії та біології

15-16 лютого

Математики

17-18 лютого

Фізики і астрономії

17-18 лютого

Економіки

17-18 лютого

Комп’ютерних наук

17-18 лютого

Технічних наук

17-18 лютого

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

19-20 лютого

Філософії та суспільствознавства

22-23 лютого

Історії

22-23 лютого

Мовознавства

24-25 лютого

Екології та аграрних наук

24-25 лютого

Про підготовку та проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Овруцького районного наукового товариства школярів

Заявка на участь учнів – членів осередку МАН учнівського наукового товариства у І етапі Всеукраїнского конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт МАН

Відділення та секції науково-дослідницьких робіт

Осіння школа МАН

 

 

 

__________________________________________________

Про підготовку та проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Овруцького районного наукового товариства школярів

________________________________________________________

«Діяльність районного наукового товариства учнівської молоді «Еврика»»

В сучасній освіті України домінує ідея формування людини-дослідника, здатної до творчого мислення, самостійного пошуку шляхів вирішення актуальних проблем. Відповідно до цього, особливого значення набуває проблема розвитку технології пошуково-дослідницької роботи учнів.

Протягом останніх років в нашому районі накопичений певний досвід керівництва науково-дослідницькою діяльністю школярів. Дієвим способом підвищення якості освіти та забезпечення її конкурентно-спроможності є діяльність Овруцького районного наукового товариства учнівської молоді «Еврика».

З 1999 року розпочалась діяльність наукових товариств «Еліта» Овруцької гімназії та «Ерудит» ЗОШ I-III ступенів №3. У 2004 році до дослідницької діяльності в МАН приєднались наукові товариства «Сузір’я » ЗОШ I-II Iступенів №1 та «Квант» ЗОШ I-IIIступенів №4. Через декілька років в конкуренцію вступили учні-члени наукових товариств сільських шкіл і результативність їх робіт надзвичайно висока.

Активність та якісний рівень робіт забезпечує кропітка підготовка, поетапна та спланована робота, що здійснюється Овруцьким територіальним відділенням МАН «Еврика» протягом року.

Успіх дослідницької роботи прямо залежить від чіткості й ефективності організації діяльності учнів. Саме організація роботи викликає найбільші труднощі і разом з тим забезпечує упорядкованість усіх дій.

Формування науково-дослідницьких умінь і навичок у дітей відбувається поетапно:

I етап - загальноознайомлюючий (наочна агітація, консультування, ознайом- лення з досвідом наукової роботи, зустрічі, участь у роботі шкільного наукового товариства, самостійна робота школярів).

II етап  - підготовчий (визначення теми, об’єкта і предмета дослідження; збір і систематизація наукових даних).

III етап – безпосередньо дослідницька робота (дослідницька частина роботи, підготовка реферату, доповіді та презентації).

IV етап – конкурс  науково – практичних робіт (рецензування та захист наукової роботи).

Підготовка та захист робіт відбувається згідно з  «Положенням про I етап Всеукраїнського конкурсу – захисту   науково - дослідницьких робіт учнів – членів Овруцького відділення МАН», яке ознайомлює з відділеннями та секціями, умовами участі і захисту робіт.

Статут про наукове товариство

Паспорт