Предметні олімпіади

Олімпіади 2016/2017 н.р.

Призери ІІІ етапу (обласного)

 Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів

у 2016-2017 навчальному році

Математика

ІІ  місце– Левківська Софія Вікторівна, 7 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 3

                   (вчитель Бурмич Сергій Миколайович)

ІІІ місце–  Коркушко Олександр Юрійович,  11 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 1

(вчитель Ткачук Олена Олексіївна)

Фізика

ІІІ місце– Барановська Анна Миколаївна, 8 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 1

                   (вчитель Барабохін Микола Володимирович)

І місце– Суходольський Євгеній Віталійович, 10 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 3

(вчитель Зуб Оксана Михайлівна)

ІІІ місце–   Коркушко Олександр Юрійович  , 11 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 1

                   (вчитель Барабохін Микола Володимирович)

Економіка

ІІ місце– Шимчук Тимофій Валентинович, 11 клас,  Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 4  (вчитель Папенко Наталія Анатоліївна)                                                                                                                                                

Інформатика

ІІ місце– Невмержицький Олексій Миколайович, 9 клас, НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка- ЗОШ І ст.»

(вчитель Кобилинський Володимир Іванович.)

ІІІ місце– Невмержицький Михайло Миколайович, 10 клас, НВК «Овруцька гімназія ім.     Малишка- ЗОШ І ст.»                                                                                                                                                     

(вчитель Кобилинський Володимир Іванович)

ІІІ місце– Шимчук Тимофій Валентинович, 11 клас,  Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 4                                                                                                                                                  

(вчитель Тонкошкура Людмила Михайлівна)

Українська мова

ІІІ місце– Іванова Дарина Олександрівна, 9 клас, НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка-ЗОШ І ст.»    

                    (вчитель Залізко Ірина Іванівна)

ІІІ місце– Ляшенко Анна Валентинівна, 10 клас, Бігунська ЗОШ І-ІІІ ступенів

                    (вчитель Калюк Любов Антонівна)

ІІІ місце– Бортник Вікторія Вячеславівна, 11 клас, НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка-ЗОШ І ст.»

                     (вчитель Гуненко Н.А.)

Географія

ІІІ місце– Олехнович Діана Олександрівна, 9 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 1

                        (вчитель Залізко Наталія Володимирівна)

ІІІ місце– Конончук Олена Василівна, 10 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 1

                        (вчитель Шумейко Галина Іванівна)

ІІІ місце– Коркушко Олександр Юрійович,11 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 1

                        (вчитель Залізко Наталія Володимирівна)

Біологія

ІІІ місце– Вознюк Богдан Валерійович, 8 клас, Покалівська ЗОШ І-Ш ступенів

                        (вчитель Невмержицька Ольга Миколаївна)

ІІ місце– Олехнович Діана Олександрівна, 9 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 1

                        (вчитель Мошківська Людмила Олексіївна)

ІІІ місце– Сергійчук Дар’я Олександрівна,  11 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 1

                        (вчитель Мошківська Людмила Олексіївна)

ІІІ місце - Бортник Вікторія Вячеславівна, 11 клас, НВК "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка - ЗОШ І ступеня"

                        (вчитель Залізко Ірина Олексіївна)

Екологія

ІІІ місце– Ляшенко Анна Валентинівна, 10 клас, Бігунська ЗОШ І-ІІІ ступенів

                    (вчитель Левківська Оксана Василівна)

Хімія

ІІІ місце–Заяц Аліна Анатоліївна, 8 кл., НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка-ЗОШ І ст.»   

                        (вчитель Невмержицька Людмила Василівна)

ІІ місце– Олехнович Діана Олександрівна, 9 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 1

                       (вчитель Медведчук Тетяна Валеріївна)

ІІ місце– Суходольський Євгеній Віталійович, 10 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 3

                       (вчитель Тишина Валентина Василівна)

І місце– Сташкевич Олександр Олександрович, 11 клас,Овруцька ЗОШ І-Ш ступенів № 3

                    (вчитель Тишина Валентина Василівна)

Російська мова та література

ІІ місце– Іванова Дарина Олександрівна, 9 клас, НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка-ЗОШ І ст.»   

                        (вчитель Сергійчук Надія Йосипівна)

ІІ місце– Старовойт Карина Сергіївна, 11 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ст. № 4

                        (вчитель Башинська Ніна Василівна)

                                                                                                 Німецька мова

ІІІ місце– Дубінецька Ангеліна Миколаївна, 10 клас, Гладковицька ЗОШ І-Ш ст.

                        (вчитель Невмержицька Ольга Вікторівна)

Англійська мова

ІІ місце– Іванова Дарина Олександрівна, 9 клас, НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка-ЗОШ І ст.»

                (вчитель Гуденко Валентина Борисівна) 

ІІІ місце– Сумовська Юлія Геннадіївна, 10 клас, НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка-ЗОШ І ст.»

                (вчитель Бойко Наталія Іванівна)  

ІІІ місце– Бортник Вікторія Вячеславівна, 11 клас, НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка-ЗОШ І ст.»     

                (вчитель Лучинська Ольга Миколаївна)

Правознавство

ІІ місце– Олехнович ДіанаОлександрівна, 9 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ст. № 1

                        (вчитель Кусьо Лариса Олександрівна)

ІІІ місце– Мельник Людмила Ігорівна, 10 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ст. № 3

                        (вчитель Слюсарчук Олена Володимирівна)

Астрономія

ІІІ місце– Левченко Катерина Олексіївна, 10 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ст. № 1

                        (вчитель Барабохін Микола Володимирович)

ІІ місце– Моргун Інна Михайлівна, 11 клас, Гладковицька ЗОШ І-Ш ст.

                        (вчитель Кушнерчук Оксана Володимирівна)

ІІІ місце– Коркушко Олександр Юрійович, 11 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ст. № 1

                        (вчитель Барабохін Микола Володимирович)

Трудове навчання

ІІІ місце– Шмаюн Микола Ігорович, 9 клас, Бігунська  ЗОШ І-Ш ст.

                        (вчитель Хилевич Анатолій Петрович)

ІІ місце– Лелет Катерина Віталіївна, 9 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ст. № 4

                        (вчитель Охримчук Ірина Василівна)

ІІІ місце– Сергійчук Олександр Миколайович, 11 клас, Овруцька ЗОШ І-Ш ст. № 4

                        (вчитель Охримчук Ірина Василівна)

І  ІІ місце– Давидюк Марія Василівна, 11 клас, Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.

                        (вчитель Дікур Тетяна Олександрівна)               

    Щиро вітаємо учнів, які стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016 - 2017 навчальному році.

   Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!

     Всім учасникам бажаємо міцного здоров"я, наснаги та подальших творчих успіхів!

Про підсумки  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016 -2017 навчальному році

Про проведення І та П етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н. р.

П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у  2016-2017 н. р.

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в 2016-2017 навчальному році

 

_________________________________________

Олімпіади 2015-2016

Призери ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2015-2016 навчальному році

Про підсумки  ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 н. р

Додатки (рейтинг шкіл району)

Про проведення І та П етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у2015-2016 н. р.

П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення І та П етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у  2015-2016 н. р.

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в 2015 -2016 навчальному році

 

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 навчальному році