Обласний зліт шкільних лісництв

     Традиційно напередодні професійного свята – Дня працівника лісу, пройшов обласний зліт шкільних лісництв на базі Малинського лісотехнічного коледжу. В цьому році брали участь 20 команд юних лісівників з усієї області. Команди шкільних лісництв з’їхались, щоб позмагатися у лісівничих дисциплінах, спортивних змаганнях та у конкурсі художньої самодіяльності.

    Організатором заходу  є Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства та профспілка працівників лісового господарства Житомирщини. 

    Привітав учасників зльоту голова профспілки працівників лісового господарства Володимир Ткачук та побажав всім гарних результатів та перемоги.

    Члени шкільного лісництва не тільки беруть участь у щорічних зльотах, а й надають практичну допомогу у веденні лісового господарства: збирають лісове насіння, розвішують синичники, годівнички, приймають участь у посадці лісу та догляду за ним. Значна частина вихованців шкільних лісництв у майбутньому обирають професію, пов’язану із лісом.

    Від Овруцького району брали участь Словечанське шкільне лісництво, шкільне лісництво Овруцької гімназії, лісництво ЗОШ №3, лісництво Поліського заповідника.

Команда Овруцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 «Лісова варта»

 

 

На зупинці «Лісові звірі та птахи»

Все новости